نهضت فرهنگی تنها راه مقابله با ناتوی فرهنگی است

۱۳۹۶/۸/۱۷ تعداد بازدید: ۹۵

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان لزوم مساعدت همه جانبه از مسائل فرهنگی گفت: نهضت فرهنگی تنها راه مقابله با ناتوی فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام حمید برازش مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اظهار داشت: لازمه پیشرفت همه جانبه در دیگر بخش ها و مجموعه ها تقویت فرهنگ دینی و مسائل مرتبط با آن است، چرا که به نوعی دیگر سرنوشت در همه بخش ها به فرهنگ بستگی دارد به همین دلیل باید به این مقوله بیش از هر زمان دیگر توجه کنیم.
وی افزود: در شرایط فعلی که روز بروز ابعاد تهاجم فرهنگی گسترش پیدا می‌کند و از همه امکانات در این راستا استفاده می‌شود ما هم باید به همان موازات بلکه بیشتر از فرهنگ دینی حمایت کنیم، زیرا که نهضت فرهنگی تنها راه مقابله با ناتوی فرهنگی است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان پاره ای از اقدامات و طرح ها و برنامه های اداره کل استان اظهار داشت: محرومیت فرهنگی در جای جای استان به چشم می خورد و کمبودهای زیادی مشاهده می‌شود و ما بر حسب وظیفه مامور به گسترش فرهنگ دین هستیم، اما اعتبارات تخصیصی مکفی نیست و از مسئولین انتظار داریم با ملاحظه وضعیت فرهنگی استان مساعدت بیشتری مبذول دارند.

  • - نویسنده: اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد
نظرات

 نام:
 *نظر: