مراجع دینی مورد حمایت دولت و مجلس هستند

۱۳۹۷/۵/۲۰ تعداد بازدید: ۱۴۷

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مراجع دینی مانند حوزه‌های علمیه، کانون‌ها و مراکز دینی مورد توجه و حمایت دولت و مجلس هستند.

 به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، دکتر غلامرضا تاج گردون در نشست تخصصی یکروزه آسیب های اجتماعی استان های کهگیلویه و بویراحمد و فارس و بررسی برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ویژه روحانیون و اقشار تاثیرگذار در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا گفت:‌ در زمینه مبانی دینی همه ما اتفاق نظر داریم که باید مراجع و مجاری دینی مانند حوزه های علمیه، مراکز و کانون های مذهبی در کشور باید مورد توجه است.

وی با بیان اینکه حوزه‌های علمیه، مراکز دینی و کانون‌های اعتقادی در کشور بایستی مورد حمایت دولت و مجلس باشد، اظهارداشت: باید این مراجع و مراکز توجه نمود و هم اکنون این مراجع و مراکز مورد توجه دولت و مجلس هستند.

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تفکر نسل کنونی انقلاب با تفکر نسل انقلاب کننده متفاوت است، خاطرنشان کرد: ما نسل ابتدایی انقلاب آنچه که داریم از پای منبرها داریم و آیا نسل امروز هم این چنین است؟

تاج گردون افزود: ما با نسل جدید و تفکر جدیدی مواجه هستیم و باید به سمت و سویی برویم که بتوانیم نسل جدید و تفکر جدید را به پای منبرها بکشانیم و تفکر کشاندن نسل جدید به پای منابر بایستی تفکری نهادینه باشد.

وی با تاکید براینکه انقلاب اسلامی ایران باید در دنیا تداوم داشته باشد، تصریح کرد:‌ باید از هم اکنون بفکر نسل بعدی باشیم و باید بدانیم که چگونه آنها را بسمت و سوی مراکز و مراجع دینی سوق دهیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه مهمترین آسیب جامعه امروزی را " امپریالیسم درونی " عنوان و اظهارداشت: امپریالیسم درونی که در خود ماشکل گرفته مهمترین آسیب بغیر از وجود دشمنان خارجی است.

تاج گردون گفت: باید بپذیریم با نسل جدیدی روبه رو هستیم که تفکرات کاملا متفاوتی نسبت به ما راجع به امور مختلف دارند و باید طوری رفتار کنیم و سخن بگوئیم که فاصله ما با این نسل بیشتر نشود.

  • - نویسنده: اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد
نظرات

 نام:
 *نظر: