راه اندازی نهضت احیاء حجاب و عفاف یک ضرورت ملی است

۱۳۹۶/۹/۲۲ تعداد بازدید: ۱۰۹

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع مدیران حوزه‌های علمیه این استان گفت: راه اندازی نهضت احیاء حجاب و عفاف یک ضرورت ملی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام حمید برازش مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سخنانی با اشاره به میدان داری دشمنان در خصوص حجاب و عفاف گفت: تمرکز و توجه دشمنان در جامعه بر روی مسئله حجاب به‌خوبی مشهود است و سعی دارند وضعیت بدتری به‌وجود بیاورند، به همین خصوص متولیان عرصه فرهنگی باید متوجه باشند که خطر بیخ گوش آنان است و در صورتی که نسبت به پیشگیری و حتی بهبود وضعیت تدابیری اتخاذ نکنند، بی بندباری مطلق حاکم خواهد شد.

وی تصریح کرد، برای بهبود وضعیت حجاب نباید تنها به جلسات و مصوبات بسنده کنیم و از وظایف اصلی شانه خالی کنیم چرا که طرف مقابل ما طرح‌های مخرب خود را عملیاتی کرده و برای بدترشدن وضعیت تلاش مستمر دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، خاطر نشان کرد: همه از وضعیت حجاب ناراحت و ناراضی هستند و مبارزه با این آسیب مطالبه عمومی است، به همین خاطر حجت بر ما تمام است که در این راستا یعنی احیاء حجاب اسلامی اهتمام کنیم.
وی برگزاری گفتمان‌های دینی در مدارس و مساجد و همایش‌ها و اعزام مبلغ و مبلغات ویژه، تبلیغ چهره به چهره را از مهم ترین اقدامات اداره تبلیغات اسلامی استان ذکر کرد و گفت: این اداره آمادگی دارد نسبت به تقویت و احیاء حجاب و عفاف با دیگر دستگاه های فرهنگی مشارکت و همکاری کند، چرا که راه اندازی نهضت احیاء حجاب و عفاف یک ضرورت ملی است و موظف ایم از همه امکانات و ابزار موجود استفاده کنیم.

وی در پایان از برگزاری 8 همایش عفاف و حجاب در شهرستانهای این استان خبر داد.

  • - نویسنده: اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد
نظرات

 نام:
 *نظر: