دستاوردهای انقلاب را باید برای ملت‌های دیگر تبیین کرد

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ تعداد بازدید: ۹۱

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت:باید دستاوردهای انقلاب را علاوه بر مردم ایران به ملت هایی دیگر که از انقلاب اسلامی الگو گرفته‌اند، انتقال داد.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در همایش فعالان فرهنگی که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، مقدس، بلند و متعالی است و ملت ایران برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی هنوز در آغاز راه است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: توجه به مردمی بودن انقلاب اسلامی نکته مهمی است که سبب می‌شود مدیران اجرایی کشور در زمینه فعالیت‌های انجام شده و میزان خدمت رسانی به مردم دچار غرور و بزرگ‌بینی نشوند.

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: ملت ایران به طور عالمانه و مردانه پای نظام و انقلاب ایستاده اند و از آنها دفاع می‌کنند همچنین نظام و انقلاب به کوری چشم دشمنان مسیر خود را باصلابت و اقتدار ادامه می‌دهد و قله‌های ترقی را نیز یکی پس از دیگری فتح خواهدکرد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران حساس‌ترین دوره تاریخ انقلاب است و نقطه عطفی در تاریخ این سرزمین محسوب می‌شود بنابراین ترویج این فرهنگ که مات ایران می تواند با عزت در مقابل دشمنان ایستادگی کند در این زمان بسیار حائز اهمیت است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: استکبار جهانی در برابر مقاومت جانانه ملت ایران دچار شکست خواهد شد و این یکی دیگر از پیام های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی ابراز داشت: بیان خدمات ۴۰ ساله انقلاب باید ملموس و عینی باشد تا نسل جوان کشور که دوران شکل گیری و پیروزی آن را درک نکرده بیش از پیش آگاه شود همچنین یکی از روش‌های بیان خدمات نظام و انقلاب، مقایسه وضعیت کشور با دیگر کشورها و نشان دادن جایگاه کنونی ایران در جهان است.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید دستاوردهای ۴۰ ساله نظام و انقلاب را علاوه بر مردم ایران به ملت هایی دیگر که با الگوگیری از انقلاب اسلامی و مودت امام (ره) و مقام معظم رهبری مقابل استکبار جهانی ایستاده اند نیز گزارش داد.

وی افزود: پیشرفت های چهار دهه اخیر کشور در زمینه های مختلف به برکت پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و این پیشرفت ها در عین استقلال، عزت و شرافت ملت ایران است در حالی که در دوران رژیم پهلوی وابستگی کشور به بیگانگان لحظه به لحظه شدیدتر می شد.

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: مقایسه وضعیت کشور پس از انقلاب با دوران قبل از آن روش دیگری برای بیان خدمات نظام و انقلاب است که باید منصفانه و دقیق باشد. این مقایسه ها در راستای دفاع از عملکرد ۴۰ ساله نظام و انقلاب در ایجاد روحیه امید، نشاط و شادی ملت ایران مؤثر است همچنین جشن های ۴۰ سالگی انقلاب باید متمایزتر از سال های قبل در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد برگزار شوند.

  • - نویسنده: اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد
نظرات

 نام:
 *نظر: