حمایت از کالای ایرانی سکوی پرتابی در عرصه اقتصادی خواهد شد

۱۳۹۷/۱/۲۳ تعداد بازدید: ۱۱۶

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در یادواره شهدای روستای گوراب گفت: حمایت از کالای ایرانی سکوی پرتابی در عرصه اقتصادی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام حمید برازش مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تبریک ایام پر خیر و برکت ماه رجب و سال نو و تاکید بر استفاده از فیوضات این ماه بزرگ گفت: ماه رجب از مصادیق رحمت الهی و نسیم دلنوازی از بهشت است که خداوند از روی رحمت به بندگان عنایت کرده است، به همین دلیل باید قدر این روز و شب ماه رجب را بدانیم و نهایت استفاده معنوی را ببریم.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: بدون شک این نامگذاری که هرساله و بر اساس سنت حسنه توسط رهبر معظم انقلاب به‌عنوانی لحاظ می‌گردد، از روی حکمت و با توجه به ضرورت و نیاز جامعه بوده است و برکات مادی و معنوی زیادی خواهد داشت لکن به شرطی که اسباب و ابزار اجرایی این شعار را به نحو احسن فراهم کنیم.

برازش خاطر نشان کرد: در کشور ظرفیت های اقتصادی زیاد و منابع سرشاری و همچنین استعدادهای متعددی وجود دارد که می تواند ما را در بسیاری از عرصه های اقتصادی از دیگران بی نیاز کند لذا باید سیاستی اتخاذ شود که بتوانیم به این اهداف بزرگ برسیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: لازمه شکوفایی اقتصادی و خودکفایی در این زمینه، تقویت و حمایت از کالای ایرانی است و باید در این خصوص هم به لحاظ فکری و هم عملی، همفکری و همکاری به نحو احسن صورت گیرد و جوانب کار که به محقق شدن شعار سال، مربوط است بررسی شود و به یاری خداوند انشاالله حمایت از کالای ایرانی سکوی پرتاب ما در عرصه اقتصادی خواهد شد.

  • - نویسنده: اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد
نظرات

 نام:
 *نظر: