برگزاری ۵۰۰ گفتمان با موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ تعداد بازدید: ۱۰۳

حجت‌الاسلام برازش گفت: 500 گفتمان با موضوع انقلاب و بیان دستاوردهای 40 آن با حضور روحانیون اعزامی از قم در مدارس این استان برگزار می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام برازش مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در همایش فعالان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در یاسوج برگزار شد گفت: برگزاری ۵۰۰ گفتمان دینی در مدارس مقطع متوسطه دوم این استان با موضوع انقلاب و بیان دستاوردهای ۴۰ ساله آن از سوی این اداره کل برنامه ریزی و هدف گذاری شده است.

حجت‌الاسلام حمید برازش اظهار داشت: این تعداد گفتمان تا ایام الله دهه فجر ۹۷ با حضور روحانیون اعزامی از قم در مدارس استان برگزار می‌شوند.

وی افزود: بامشارکت اداره کل تبلیغات اسلامی همایش‌های توجیهی ویژه مربیان امور تربیتی و پرورشی اداره‌های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در مراکز هشت شهرستان این استان برگزار می‌شوند.

حجت‌الاسلام برازش عنوان کرد: کتاب دستاوردهای انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد در ۴۰ سال گذشته تا ۲ هفته آینده چاپ می‌شود.

وی ابراز داشت: سه سال گذشته حدود ۹ میلیارد ریال برای تجهیز به اداره‌های تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بودجه تخصیص داده شد..

حجت‌الاسلام برازش در پایان سخنان خود ابراز داشت: پنج هزار پوستر و سی دی با موضوع حماسه ۹ دی و بصیرت از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تهیه و بین اقشار مختلف مردم این استان توزیع شد.

  • - نویسنده: اداره کل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد
نظرات

 نام:
 *نظر: