مقالات

معجزه پیاده روی در سلامت افراد

پیاده روی بهترین و ساده ترین ورزش برای تمامی سنین است که تاثیر زیادی در بهبود روند زندگی و داشتن تناسب اندام افراد دارد. این ورزش که به صورت تک نفره و گروهی قابل انجام است روند درمان بسیاری از بیماری ها را تسریع می بخشد.

ادامه مطلب
1396/9/19

5 فایده شنا برای سلامتی

شنا علاوه بر اینکه ورزش آرامش بخشی است، فواید سلامتی زیادی نیز دارد. شنا کردن به طور منظم، برای هر کسی به خصوص افراد مسن اثرات مفیدی دارد مثل احساس جوانی کردن و جوان به نظر رسیدن. طی دو مقاله 10 فایده شنا برای سلامتی بدن را برایتان می گوییم.

ادامه مطلب
1394/6/9

معجزه پیاده روی در طول عمر

امروزه‌ پیشرفت‌ علوم‌ و فن‌آوریها سبب‌ میگردد تا انسانها با اتکاء به‌ تکنولوژی‌ نوین‌ ، رفتارهای‌ جدیدی‌ راکسب‌ نمایند. هر گونه‌ تغییر جدید میتواند اثرات‌ متفاوتی‌ را در کلیه‌ ابعاد زندگی‌ فردی‌ ، اجتماعی‌ ، اقتصادی‌ و ... انسان‌ بوجود آورد اما از می...

ادامه مطلب
1393/10/14

15 روش برای لاغری شکم

این مطلب، شما را با 15 تمرین ورزشی آشنا می کند که انجام روزانه آنها می تواند شما را خوش هیکل تر کند و اثری از شکم چاق باقی نماند.

ادامه مطلب
1393/7/7

خطر ابتلا به سرطان سینه در مردان

آیا می دانید مصرف قرص های زیبایی اندام باعث افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه در مردان می شود.

ادامه مطلب
1392/6/19

خطرات بی تحرکی را بشناسید

اگر اوقات زیادی بی تحرک هستید یا در فصل بهار دچار کسلی و رخوت شده اید باید به شما بگوییم که نشستن و بی تحرکی بلای جان انسان است. پس بلند شوید و بی تحرکی را کنار بگذارید.

ادامه مطلب
1392/6/19

برطرف کردن کمردرد با این ۴ راه

کمردرد عوامل زیادی دارد مانند نشستن و ایستادن نادرست یا انجام حرکت های فیزیکی نادرست و وارد آوردن فشار و نیروی زیاد به ناحیه کمر…

ادامه مطلب
1392/6/19